Jste zde

Domů

Ubytování

Hotel Blau Varadero, Varadero

Pohled na hotel Blau Varadero, Kuba

Poloha

4-hvězdičkový hotel Blau Varadero se nachází u jednoho z nejširších a nejkrásnějších úseků pláže v letovisku Varadero na Kubě.

Místní centrum Varadera je vzdálené asi 10 km, výletní přístav "Marina Chapelin" cca 500 metrů.

Hlavní město Havana je od hotelu asi 140 km daleko, letiště Varadero přibližně 35 km, transfer z něj trvá kolem 50 minut.

Zařízení

Hotel Barcelo Solymar Arenas Blancas, Varadero

Pohled na hotel Barcelo Solymar Arenas Blancas, Varadero

Poloha

4-hvězdičkový hotel Barcelo Solymar Arenas Blancas se nachází na severním pobřeží provincie Matanzas, na ostrově Kuba.

Leží přímo u jednoho z nejkrásnějších úseků pláže v letovisku Varadero, známé pro svůj jemný písek a křišťálově čisté moře.

Pěšky je to jen pár minut chůze od místního centra s obchody, bary, restauracemi a mnoha dalšími zábavními podniky. Mezinárodní letiště Varadero je vzdálené asi 40 minut jízdy od hotelu.

Zařízení

Hotel Breezes Jibacoa, Jibacoa

Kubánský hotel Breezes Jibacoa u moře

Poloha

4-hvězdičkový hotel Breezes Jibacoa je umístěn v krásné zátoce ostrovního státu Kuba, obklopený bujně zarostlými kopci. Nachází se přímo u písečné (částečně kamenité) pláže, nedaleko krásného údolí Yumuri s tisíci královských palem.

Hotel je vzdálen jen asi 12 km od rybářské vesnice Santa Cruz del Norte, ve které také sídlí největší kubánská továrna na rum Havana Club. Letiště Varadero je asi 60 km daleko, hlavní město Havana přibližně 70 km.

Zařízení

Možnosti ubytování

Zkušenosti z ostrova Kuba jen potvrzují, že ubytování se tady liší místo od místa. Vyplatí se určitě vybírat, a to velmi pečlivě. Na vašich cestách vás čekají mnohé příležitosti nejrůznějších typů a cen ubytování, ovšem při výběru byste se v každém případě měli spíše klonit k atmosféře, která v okolí panuje.

Hotel Iberostar Varadero, Varadero

Kubánský hotel Iberostar Varadero u moře

Poloha

5-hvězdičkový hotel Iberostar Varadero leží přímo u dlouhé, písečné pláže letoviska Varadero na ostrově Kuba. Nedaleko se nachází chráněný přírodní park.

Do centra Varadera s mnoha jeho nákupními a zábavními možnostmi je to přibližně 18 km daleko. Letiště Varadero je vzdálené asi 55 km, transfer trvá cca 1 hodinu.

Zařízení

Hotel Melia Cayo Coco, Cayo Coco

Kubánský hotel Melia Cayo Coco na pobřeží

Poloha

5-hvězdičkový hotel Melia Cayo Coco se nachází na ostrově Cayo Coco. Je umístěn u bílé písečné pláže mezi lagunou a mořem, obklopený nedotčenou přírodou.

Letecký transfer z Havany, hlavního města Kuby, trvá asi 1 hodinu, poté autobusem z místního letiště cca 15 minut. Transfer z kubánského letiště Santa Clara trvá asi 4 hodiny.

Zařízení

Stránky

Kuba na Facebooku

Havanna

23.06.2018 - 16:00

Lette regnbygerNordøst, Lett bris, 4.3 m/s29°C

0.2 mm srážek

Tlak: 1015.3 hPa

Holguín

23.06.2018 - 13:00

Delvis skyetØst-nordøst, Lett bris, 5.1 m/s32°C

0 mm srážek

Tlak: 1016.2 hPa

Varadero

23.06.2018 - 15:00

LettskyetNordøst, Lett bris, 3.6 m/s29°C

0 mm srážek

Tlak: 1015.7 hPa

Předpověď počasí na yr.no.